flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

4 września w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie zrealizowano przedsięwzięcie pod hasłem „Zielona Akcja”. Uczestnicy wzięli udział w warsztatach poświęconych pielęgnacji roślin doniczkowych i ogrodowych.

Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę związaną z odpowiednim dbaniem o rośliny. Młodzież zasadziła nowe krzewy w otoczeniu ośrodka oraz przesadziła kwiaty doniczkowe, które ozdobiły świetlicę ośrodka. Dzięki akcji teren jednostki zyskał nowy, estetyczny wygląd, a uczestnicy dowiedzieli się, jak dbać o zieleń, by cieszyła oko przez dłuższy czas.  Wspólna praca połączyła naukę z praktyką, a także pokazała, że troska o otoczenie może integrować i budować odpowiedzialność za wspólne dobre.

Fot. 3a

Fot.1-2 Uczestnicy podczas Zielonej Akcji

Tekst i zdjęcia – Kamila Łopata, Małgorzata Pasternak

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.