Uczestnicy Hufca Pracy w Skomielnej Białej będący uczniami Szkoły Branżowej nr 1 w Rabce Zdroju w dniu 14 kwietnia wzięli udział w tworzeniu plakatów.
W ramach Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP i realizowanego modułu pod hasłem „Żyj w przyjaźni ze środowiskiem” wzięli udział w zajęciach i przygotowali plakaty ekologiczne. Podczas wykonywanie grupowych prac rozmawiali o działaniach proekologicznych, które może realizować Rada Młodzieży OHP, by dbać o środowisko, ekosystem i żyć w zgodzie z przyrodą. Wszelkie działania proekologiczne mają na celu kształtowanie wśród młodzieży postaw odpowiedzialności za środowisko i świadome działania, ochronie służące naszej planecie.

Fot.1-2 Młodzież podczas warsztatów


Fot. 3-4 Przygotowane plakaty ekologiczne
Tekst i zdjęcia - Marta Augustyn