flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Uczestnicy Hufca Pracy w Skomielnej Białej będący uczniami Szkoły Branżowej nr 1 w Rabce Zdroju w dniu 14 kwietnia wzięli udział w tworzeniu plakatów.

W ramach Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP i realizowanego modułu pod hasłem „Żyj w przyjaźni ze środowiskiem” wzięli udział w zajęciach i  przygotowali plakaty ekologiczne. Podczas wykonywanie grupowych prac rozmawiali o działaniach proekologicznych, które może realizować Rada Młodzieży OHP, by dbać o środowisko, ekosystem i żyć w zgodzie z przyrodą. Wszelkie działania proekologiczne mają na celu kształtowanie wśród młodzieży postaw odpowiedzialności za środowisko i świadome działania, ochronie służące naszej planecie.

Fot.2

Fot.1-2 Młodzież podczas warsztatów

Fot.3

Fot.4

Fot. 3-4 Przygotowane plakaty ekologiczne

Tekst i zdjęcia - Marta Augustyn

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.