flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Dnia 11 maja młodzież wadowickiego Hufca Pracy wzięła udział w wycieczce do Krakowa w ramach programu autorskiego pn. „Uwierz w siebie”.

Głównym celem przedsięwzięcia było pokazanie młodzieży alternatywnych form spędzania wolnego czasu bez używek. Wyjazd zintegrował uczestników, pomógł im w odreagowaniu stresu, pozytywnie wpłynął na ich samopoczucie. Pierwszym punktem programu była wizyta w Parku Trampolin, gdzie młodzież mogła spróbować swoich sił na licznych torach przeszkód, trampolinach i strefach akrobatycznych. Wspólna zabawa dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych emocji, śmiechu i energii. Uczestnicy chętnie podejmowali sportowe wyzwania, wspierając się nawzajem i budując relacje w grupie. Kolejnym etapem wycieczki była wizyta w kinie, gdzie młodzież obejrzała kultowy film „Diabeł ubiera się u Prady”. Produkcja wzbudziła duże zainteresowanie i stała się inspiracją do rozmów na temat marzeń, pracy nad sobą oraz odwagi w dążeniu do wyznaczonych celów. Wyjazd do Krakowa był dla uczestników nie tylko okazją do rozrywki, ale również wartościowym doświadczeniem integracyjnym i motywacyjnym.

fot.2

fot.4

Fot. 1,2 Młodzież podczas pobytu w Parku Trampolin

Fot. 3 Młodzi ludzie w Kinie Cinema City w Krakowie

 Tekst i zdjęcia – Ewelina Domasik

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.