flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Podopieczni Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Nowym Sączu 29 kwietnia rozegrali turniej siatkarski. Miejscem zmagań była hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Udział w zawodach wzięło 20 uczestników. Podczas przedturniejowej odprawy sędzia główny Marek Ruchała wspomniał, że kiedyś grywało się w siatkówkę bardzo często w czasie wolnym, nad wodą, na urlopie, co wywołało reakcję zdziwienia wśród obecnych. Mecze rozgrywane były w drużynach trzyosobowych, systemem każdy z każdym. Rywalizacja pod sędziowskim okiem wychowawców przebiegała w sportowej atmosferze, którą podgrzewały przybyłe podopieczne Ośrodka. W klasyfikacji porównawczej najlepiej zaprezentowali się: Sebastian Drab, Darek i Damian Pasoniowie oraz Jakub Szmit.

Zawody stanowiły element przygotowania do zbliżających się mistrzostw małopolskich jednostek OHP, których gospodarzem będzie niebawem Dąbrowa Tarnowska.

Fot.2

Fot.1-2 Uczestnicy w ferworze sportowego współzawodnictwa

Tekst i zdjęcia – Anna Sekuła, Mirosław Marcinowski  

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.