flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

W dniu 22 stycznia w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Lanckoronie odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarne z okazji Światowego Dnia Pizzy. To wydarzenie miało na celu nie tylko uczczenie jednego z najbardziej popularnych dań na świecie, ale także praktyczne doskonalenie umiejętności młodzieży odbywającej naukę zawodu.

Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie przygotowywali pizzę od podstaw– począwszy od wyrabiania ciasta, poprzez dobór i przygotowanie składników, aż po wypiek. Pani instruktor dbała o to, aby każdy etap był wykonany prawidłowo, przekazując cenne wskazówki i dzieląc się swoim doświadczeniem. Młodzież z dużym zaangażowaniem i kreatywnością podchodziła do wykonywanych zadań, ucząc się zasad pracy w kuchni oraz współpracy w zespole. Warsztaty przebiegały w miłej i twórczej atmosferze, a ich zwieńczeniem była degustacja własnoręcznie przygotowanych pizz. Takie inicjatywy nie tylko rozwijają umiejętności zawodowe, ale także integrują uczestników i pokazują, że nauka zawodu może być przyjemna i inspirująca.

Fot. 2

Fot. 1-2 Uczestnicy podczas warsztatów

Fot. 3

Fot. 3 Efekty kulinarnej pracy młodzieży

Tekst- Klaudia Kolasa

Zdjęcia- Lucyna Brózda

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.