flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

Uczestnicy wadowickiego Hufca Pracy wzięli udział w kursie prowadzącym do uzyskania dodatkowych umiejętności w ramach projektu „Lepszy start z OHP” nr FEMP.06.02-IP.02-0466/24, realizowanego przez Małopolską Wojewódzką Komendę OHP w Krakowie.

Dwoje uczestników z wadowickiego hufca wzięło udział w kursie „Kelner-barman-barista”, gdzie w czasie 40 godzin dydaktycznych poznali m.in. przygotowanie sali restauracyjnej, zasady obsługi kelnerskiej, serwowania potraw oraz obsługi imprez okolicznościowych. Ukończenie kursu daje młodzieży podstawę do zaprezentowania nabytej wiedzy i umiejętności potencjalnemu pracodawcy z branży gastronomicznej. Uczniowie bardzo miło wspominali udział w szkoleniu zawodowym.

fot. 3

Fot. 1-2 Uczestnicy w czasie wykonywania kaw

Tekst i zdjęcia  - Ewelina Domasik

logoUE

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.