25 maja dla uczestników Hufca Pracy w Lublinie odbył się lokalny turniej w badmintona w Rzemieślniczej Szkole Branżowej I stopnia. Do rywalizacji przestąpiło 12 zawodniczek i zawodników. Mecze rozgrywano systemem pucharowym do dwóch przegranych. Oznaczało to, że zawodnik pomimo pierwszej przegranej nie odpadał jeszcze z turnieju tylko w dalszym ciągu miał szansę zająć wysokie miejsce.

bl2

Rozgrywki toczyły się w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestnikom dopisywały humory a na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, napoje i słodycze. Zawody były dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się wojewódzkimi zawodami OHP w badmintonie, które w czerwcu odbędą się we Włodawie.

Rafał Bokwa

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.