2 marca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego dotyczące umiejętności zarządzania sobą w czasie. Młodzież dowiedziała się jak ważne jest określenie celów zarówno zawodowych, jak i dotyczących życia osobistego. Poznała możliwości tworzenia planów pracy, określała ważność i pilność przykładowych zadań, poznała czynniki, które powodują, że odwlekamy ważne i pilne sprawy.

Ciekawość uczestników wzbudziły techniki, które pozwalają efektywniej radzić sobie w czasie, który posiadamy. W dzisiejszym czasie, gdy świat proponuje nam bogactwo możliwości i dużą różnorodność spędzania czasu wolnego, niezwykle ważne staje się wyrobienie umiejętności planowania swoich zadań, wyznaczania celów i ustalania priorytetów.

Katarzyna Sosnówka

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.