• Kontrast strony

21 listopada uczestnicy Hufca Pracy w Tomaszowie Lubelskim (uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia w Tomaszowie Lub.) wybrali się na kręgle do Hotelu Antonii w Kolonii Łaszczówka. Wyjazd miał na celu pokazanie młodzieży alternatywnych form spędzania czasu wolnego oraz popularyzację sportu i zdrowego stylu życia bez używek, jak również propagowanie zdrowej rywalizacji.

tkr2

Wyjazd wzbudził wiele pozytywnych emocji, a współzawodnictwo oparte na zasadzie fair play wiązało się ze świetną zabawą. Młodzież zobaczyła, że kręgle są sportem dla każdego. Uczestnicy wykazywali się dużą zręcznością i zaangażowaniem. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach projektu „Aktywnie zdrowo i sportowo VIII” współfinansowanego przez Urząd Miasta Tomaszów Lubelski oraz Stowarzyszenie „Nowe Miasto”.

Karolina Komadowska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.