• Kontrast strony

Podczas piątkowego zakończenia roku szkolnego w szkole branżowej WEKTOR w Bydgoszczy uczniowie mieli okazję zgłosić się do punktu Młodzieżowego Biura Pracy. Umożliwiło to rejestrację w MBP oraz uzyskanie informacji na temat ofert pracy krótkoterminowej w różnych branżach.

Jak co roku, młodzież po zakończeniu nauki w okresie wakacyjnym szuka nowych doświadczeń zawodowych i szans zarobku. Punkt Młodzieżowego Biura Pracy cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Specjalista ds. rozwoju zawodowego przedstawił aktualne oferty pracy oraz zachęciła do obserwowania profilu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy na portalu społecznościowym Facebook. 

Osoby zdecydowane podjąć pracę, wypełniły na miejscu dokumenty umożliwiające rejestrację. W punkcie MBP była również możliwość skorzystania z konsultacji z doradcą zawodowym aby sporządzić dokumenty aplikacyjne.

Młodzieżowe Biuro Pracy działa przez cały rok. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie poszukiwania pracy na wakacje, ale również stałej oraz zapoznania się z pracą w ramach sieci EURES.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.