W dniu 22 czerwca 2021r. uczestnicy 2 – 3 Hufca Pracy w Inowrocławiu udali się na wycieczkę do Gdańska. Przedsięwzięcie było zorganizowane jako nagroda dla osób, które w mijającym roku szkolnym aktywnie uczestniczyły w różnych przedsięwzięciach oraz wykazały się wysoką frekwencją.

Pierwszym punktem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej. Pobyt w muzeum miał na celu upowszechnianie wiedzy o II wojnie światowej oraz przybliżenie młodym ludziom największego konfliktu w dziejach ludzkości. Następnie grupa zwiedziła Stare Miasto, które zachwyca zabytkami i malowniczymi kamieniczkami. Na zakończenie uczestnicy udali się nad morze, aby jeszcze bardziej poczuć klimat zbliżających się wakacji.      

Wycieczka miała na celu nie tylko zintegrować młodzież, ale również zaciekawić historią Polski oraz Gdańska. Uczestnicy tutejszego hufca deklarują chęć udziału w kolejnych przedsięwzięciach zachęcających do aktywnego wypoczynku i nauki.

Nad Motławą
Nad Motławą
Nad morzem
Nad morzem
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej_2
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej_2
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej_3
Zwiedzanie Muzeum II Wojny Światowej_3

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.