• Kontrast strony

30 marca młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu odwiedziła reprezentantka kadry narodowej w boksie – Aneta Rygielską.

Pani Aneta ma na swoim koncie wiele tytułów. Jest Młodzieżową Mistrzynią Świata w Boksie, brązową medalistką Igrzysk Europejskich w Baku, jedenastokrotną Mistrzynią Polski, a także Vicemistrzynią Europy.

Spotkanie rozpoczęło się od wykładu wprowadzającego w tajniki sportu, jakim jest boks. Młodzież dowiedziała się, że sport ten kształtuje ciało i umysł. Następnie rozpoczęła się praktyczna część zajęć, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością. Trening pod okiem takiego profesjonalisty był ogromnym wyróżnieniem dla młodzieży. Wszyscy ze skupieniem wykonywali polecenia naszego gościa. Zajęcia zakończyły się wręczeniem młodzieży upominków od sponsorów zawodniczki, a także złożeniem podziękowań od uczestników na ręce Pani Anety.

Celem spotkania było pokazanie młodzieży alternatywy na spędzanie czasu wolnego, a także zachęcenie do aktywności sportowej. Młodzież była bardzo zadowolona ze spotkania, co widać było w ich uśmiechach na twarzy.

SPORT2
SPORT2
sport6
sport6

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.