• Kontrast strony

Dnia 16 lipca 2021r. wręczono nagrodę i dyplom zwyciężczyni konkursu za najlepszy list motywacyjny na stanowisko handlowiec.

Konkurs został zorganizowany przez Młodzieżowe Centrum Kariery i skierowany był do wszystkich uczestników Hufca Pracy w Inowrocławiu.

Nie bez powodu mówi się, że trening czyni mistrza, dlatego ważnym elementem nauki jest ćwiczenie pozyskanych umiejętności. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do utrwalania i wykorzystania wiedzy w praktyce. Odpowiednie informacje o tworzeniu dokumentów aplikacyjnych pozyskali na warsztatach z doradcą zawodowym. Konkurs polegał na napisaniu listu motywacyjnego do oferty pracy, która została stworzona i zamieszczona na fanpage`u MCK Inowrocław na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki tego typu zadaniu, młodzież miała okazję poćwiczyć pisanie listu motywacyjnego, nauczyć się na co zwracać uwagę w ogłoszeniach o pracę i przede wszystkim zaprezentować siebie jako pracownika odpowiedniego na dane stanowisko. Spośród prac nadesłanych przez młodzież Hufca z Inowrocławia, komisja konkursowa wyłoniła najlepszy list motywacyjny.

Tworzenie dokumentów aplikacyjnych to niezbędna umiejętność potrzebna młodym ludziom wchodzącym na rynek pracy.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.