W dniu 16 czerwca 2021 roku w Brodnicy rozpoczęło się szkolenie zawodowe „Stylizacja i przedłużanie paznokci”. Organizatorem szkolenia jest Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu.

W kursie biorą udział uczestnicy i absolwenci 2-1 HP w Brodnicy. Realizacja programu szkolenia pozwoli uczestniczkom na zdobycie nowych umiejętności i umożliwi podjęcie pracy w zawodzie stylistki paznokci. Wybór szkolenia podyktowany był zapotrzebowaniem na dane umiejętności na lokalnym rynku pracy oraz ze względu na predyspozycje młodych osób. Kompetencje, zainteresowania i potrzeby zostały zbadane przez doradców zawodowych Młodzieżowego Centrum Kariery w Brodnicy, przed rozpoczęciem kursu.

Szkolenie zakończy się egzaminem potwierdzającym zdobyte kwalifikacje. Kursantki będą miały możliwość podjęcia pracy w gabinetach kosmetycznych lub założenia własnej działalności gospodarczej.

Stylizacja i przedłużanie paznokci_1
Stylizacja i przedłużanie paznokci_1
Stylizacja i przedłużanie paznokci_2
Stylizacja i przedłużanie paznokci_2
Stylizacja i przedłużanie paznokci_3
Stylizacja i przedłużanie paznokci_3
Stylizacja i przedłużanie paznokci_4
Stylizacja i przedłużanie paznokci_4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.