flaga Ukrainy
  • Kontrast strony

08 maja br. zostało podpisane porozumienie ws. współpracy pomiędzy Kujawsko-Pomorską Wojewódzką Komendą OHP w Toruniu a Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Inicjatywa ta ma na celu zacieśnienie relacji pomiędzy obiema instytucjami oraz stworzenie przestrzeni do wspólnych działań na rzecz młodzieży i środowiska oświatowego.

Porozumienie zakłada m.in. realizację wspólnych przedsięwzięć o charakterze informacyjnym i edukacyjnym, a także popularyzowanie informacji o działalności OHP i możliwościach wsparcia oferowanych młodzieży. Współpraca z Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy stanowi ważny krok w kierunku jeszcze skuteczniejszego dociernia do młodych osób oraz środowisk związanych z edukacją i wychowaniem.

W spotkaniu uczestniczyli: Krzysztof Krajewski, Wojewódzki Komendant OHP, Dawid Kowalski, Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP, Grażyna Dziedzic, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz Anna Kiestrzyn, Dyrektor Wydziału Edukacji Przedszkolnej i Podstawowej. 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.