• Kontrast strony

Dzień Edukacji Narodowej to święto  nauczycieli oraz uczniów. W Hufcu Pracy we Włocławku ten szczególny dzień został upamiętniony wyjściem uczestników na kręgielnię Lucky Star we Włocławku. Dla uczestników była to wspaniała okazja do zintegrowania się z całą grupą oraz do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Zdrowa rywalizacja pomiędzy grupami pozwoliła na umiejętne wykorzystanie zasad fair play w grze zespołowej. Podczas uczestnictwa w imprezie młodzież włocławskiego Hufca mogła sprawdzić swoje możliwości w jednej z najpopularniejszych gier, jaką jest bowling.

Dobry humor nie opuszczał uczestników przez cały czas trwania imprezy. Podczas przedsięwzięcia osiągnięto najważniejszy cel – integrację i mobilizację do współpracy oraz zdrowej rywalizacji.

- Nigdy nie lubiłam grać w kręgle, ale dzisiaj się to zmieniło, mieliśmy zgraną drużynę oraz niezastąpioną kadrę wychowawczą – powiedziała Natalia, uczestniczka Hufca Pracy we Włocławku.

Koniec imprezy miał na celu uświadomienie młodzieży włocławskiego Hufca, że praca zespołowa i zdrowa rywalizacja oraz pełna integracja z grupą pozwoli na osiągnięcie wszystkich zamierzonych celów.

- Nigdy nie miałam okazji grać w kręgle, a teraz, kiedy tu jestem, mogę śmiało powiedzieć, że bardzo mi się to podoba – stwierdziła z uśmiechem Martyna.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej na sportowo miały przede wszystkim na celu zacieśnienie więzi wychowawczej z uczestnikami, poznanie własnych zalet oraz słabości. Podczas imprezy panowała wspaniała atmosfera, uczestnicy mogli ujrzeć w wychowawcy nie tylko osobę, która sprawuje nad nimi opiekę, ale również kogoś, z kim można świetnie spędzić czas.

ken2.jpeg

ken3.jpg

ken4.jpg

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.