• Kontrast strony

15.07.2021 roku młodzież z grupy inicjatywnej Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu Projektu Solidarności "Kulturalnie, aktywnie i zdrowo" (2020-3-PL01-ESC31-094944, finansowanie Europejski Korpus Solidarności, III-VII.2021) miała pracowity czas - podsumowała częściowo działania projektowe, wzięła udziała w warsztatach i zorganizowała kolejną edycję warsztatów sportowych pt. „Fitness pod chmurką”.

W trakcie spotkania każdy miał okazję do indywidualnego wypowiedzenia się na temat swoich odczuć i przeżyć związanych z projektem. Był to także czas podsumowań zamierzonych celów i osiągnięć. Po podsumowaniu nadszedł czas na trening umiejętności zawodowych i kompetencji, który zostały zwieńczony napisaniem przez każdego z uczestników CV,
za pomocą narzędzi z systemu Europass.

W drugiej części dnia uczestnicy zaprosili mieszkańców Torunia do wspólnych ćwiczeń. Zaproponowali oni m.in. wspólną grę w piłkę, trening z hula hop i skakankami. Oprócz wyżej wymienionych aktywności rozdawali oni zaprojektowane przez nich karty, na których przedstawione zostały pomysły na ćwiczenia do samodzielnego wykonywania w domu lub na siłowni. Młodzież miała na celu propagować podejmowanie aktywności fizycznej przez najmłodszych i seniorów.

W ramach projektu powstała również gra miejska w aplikacji Actionbound pod hasłem "Odkrywamy nieoczywisty Toruń. Śladami Podgórza i Stawek" . Celem gry jest poznanie często niedocenianych dzielnic Torunia. Podczas gry będzie można zdobyć wiedzę na temat tamtejszych zabytków i miejsc mających znaczenie w historii miasta. Zapraszamy do udziału !

Zajęcia Europass
Zajęcia Europass
Z gotowym CV przygotowanym w systemie Europass
Z gotowym CV przygotowanym w systemie Europass
Aktywnie_1
Aktywnie_1
Aktywnie_2
Aktywnie_2
Aktywnie_3
Aktywnie_3
logoeks
logoeks

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.