• Kontrast strony

Grupa inicjatywna Projektu Solidarności "Kulturalnie, aktywnie i zdrowo" z 2-2 OSiW w Toruniu (2020-3-PL01-ESC31-094944, Europejski Korpus Solidarności) gościła wczoraj asystenta p.o. doradcy EURES z WK OHP, który przybliżył im podstawowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem Europejskich Służb Zatrudnienia.

Działania w ramach Projektu Solidarności będą realizowane przez cztery miesiące i zakończą się w czerwcu. W czasie jego trwania pojawią się propozycje aktywności kulinarnych, sportowych czy historycznych dedykowanych mieszkańcom Podgórza, które będzie można realizować z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Obecne ograniczenia wpłynęły troszkę na harmonogram prac lecz już niebawem mieszkańcy toruńskiej dzielnicy będą mogli spróbować swoich sił w "apetycznym wyzwaniu". 

Realizacja projektów sprzyja rozwijaniu, wzmacnianiu kompetencji kluczowych, które są cenione przez pracodawców. W ramach poszerzenia horyzontów członkinie grupy inicjatywnej uczestniczyły w spotkaniu dot. sieci EURES, która oferuje bezpłatne usługi w zakresie poradnictwa, doradctwa, poruszania się na europejskim rynku pracy. Była to też okazja do dyskusji o bezpieczeństwie, formalnościach związanych z poszukiwaniem pracy poza miejscem zamieszkania.

O sieci EURES_1
O sieci EURES_1
O sieci EURES_2
O sieci EURES_2
Jak wyszukiwać ofert w sieci EURES
Jak wyszukiwać ofert w sieci EURES
logoeks
logoeks

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.