• Kontrast strony

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta - Jan Paweł II.

W dniu 09.12.2021 r. w siedzibie Hufca Pracy w Ziębicach odbyło się podsumowanie projektu „Życie jest cudem 2021’’. Jest to kolejna edycja wspaniałej inicjatywy, w ramach której nasi uczestniczki i uczestnicy, którzy są już rodzicami zostają obdarowani prezentem przez Ochotnicze Hufce Pracy. Celem akcji jest podkreślenie szacunku i społecznego znaczenia rodziny w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza dziecka. Podczas wręczenia prezentu odbyły się rozmowy na temat macierzyństwa w tak młodym wieku i radzenia sobie w roli matki. Nasza uczestniczka podkreśla, że bycie matką to najpiękniejsza rzecz, jaka ją spotkała w życiu i, że nie spodziewała się że można tak kochać drugiego człowieka. Z okazji zbliżających się świąt życzymy wszystkim młodym rodzicom wytrwałości oraz radości w każdy dzień.

Tekst i zdjęcia : Klaudia Kaczorowska – wychowawca HP 1- 34 Ziębice

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.