• Kontrast strony

" Żyj zdrowo - stop uzależnieniom" . Pod takim właśnie hasłem 11 maja 2023 roku odbył się Festiwal Profilaktyczny w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki, w którym wzięła udział młodzież z naszej jednostki. Festiwal składał się z 4 kategorii. Naszą jednostkę w poszczególnych kategoriach reprezentowały: guiz wiedzy o uzależnieniach - Małgorzata Wolicka, prezentacja multimedialna - Anastazja Nałkowska, konkurs plastyczny - ulotka promocyjna - Anna Burdelak, piosenka/wiersz - Anastazja Nałkowska. Po zaprezentowaniu się młodzieży w każdej kategorii jury miało nie lada wyzwanie by wybrać tych "najlepszych". Poziom był wysoki i wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Udało nam się zdobyć podium w dwóch kategoriach: I miejsce ulotka promocyjna - Anna Burdelak oraz II miejsce wiersz ( własnego autorstwa) " Nie pije, nie palę i takie życie chwalę" Anastazja Nałkowska . Jesteśmy bardzo dumni z Małgosi, Ani i Ansatazji. Dzięki udziałowi w Festiwalu młodzież poszerzyła swoją wiedze odnośnie uzależnień. Była to niewatpliwie cenna lekcja, która długo pozostanie w pamięcie wszystkich uczestników. Podczas Festiwalu swoimi głosami umilali nam czas Adam Bartkowiak ( uczestnik the Voice Kids) wraz z zespołem. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przygotowanie Festiwalu i oczywiście widzimy się za rok. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów!!!!

Tekst i zdjęcia: Magdalena Gronowicz - st.wychowawca HP w Górze Zdjęcie 1: Anastazja i Małgosia - reprezentantki HP w Górze Zdjęcie 2: Anastazja podczas omawiania prezentacji multimedialnej Zdjęcie 3: Anastazja w kostiumie kota Garfilda prezentuje na scenie swój wiersz12052023 g112052023 g212052023 g3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.