spotkanie dotyczące rekrutacji do HP Dzierżoniów

„Wszystko co dobre szybko się kończy…” można by stwierdzić o mijających wakacjach słowami, które chyba każdy z nas zna. Czas kończących się wakacji to nie tylko czas podsumowań i tęsknoty za nimi, ale przede wszystkim czas przygotowań do nowego roku szkolnego i szkoleniowego. W dniu 28.08.2023r. kadra naszego dzierżoniowskiego Hufca wzięła udział w spotkaniu z rodzicami kandydatów do Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie. W czasie tego spotkania komendant naszego Hufca pani Jadwiga Hajduk – Stalica przybliżyła zebranym na czym polega praca OHP, jego założenia, cele i wartości. Na spotkaniu z obecną tam kadrą 1-7 HP w Dzierżoniowie rodzice mogli zadać nurtujące ich pytania lub dowiedzieć się jeszcze więcej na temat działalności OHP. Szkoła branżowa w Bielawie jest jedną z dwóch szkół, z którymi na co dzień współpracuje nasz Hufiec.

Tekst: Mateusz Kozielski – wychowawca HP Dzierżoniów
Na zdjęciach: rodzice kandydatów, dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie, Zarząd CECH RRiMP w Bielawie, pracodawcy oraz kadra 1-7 HP w Dzierżoniowie

230830 d2230830 d3

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.