Wakacje z OHP w Wałbrzyskim Hufcu – Dzień 1

Inaugurację akcji „Wakacje z OHP” w Wałbrzyskim Hufcu Pracy rozpoczęliśmy od przywitania chętnych uczestników i słodkiego poczęstunku. Wychowawcy przedstawili uczniom plan działania na cały tydzień. Pierwszego dnia zorganizowane zostało „kino hufcowe”, w repertuarze naszego kina znalazły się dwie komedie familijne opowiadające o perypetiach rodzin w czasie wakacji, które doskonale wpisały się w aktualny sezon. Nasi podopieczni świetnie się bawili podczas seansów a kiedy siedzenie przed ekranem im się znudziło wybraliśmy się na spacer po wałbrzyskiej starówce. Pogoda była piękna, słońce grzało mocno więc postanowiliśmy przysiąść chwilkę na ławeczkach przy fontannie w wałbrzyskim Rynku i poczęstować naszych wychowanków pysznymi lodami. Dzień upłynął nam w miłym towarzystwie i świetnej atmosferze.

Tekst: Anna Studzienna – Wychowawca 1-30 HP w Wałbrzychu
Zdjęcia: Katarzyna Wojtanowska – Wychowawca 1-30 HP w Wałbrzychu
Na zdjęciach: Wychowankowie wraz z wychowawcami wałbrzyskiego Hufca Pracy podczas seansu w „Kinie Hufcowym” oraz podczas wycieczki po wałbrzyskiej starówce

230704 w2230704 w3230704 w4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.