• Kontrast strony

„Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko.”

Dnia 26 kwietnia Uczestnicy Hufca Pracy 1-34 Ziębice wzięli udział w Rejonowych Mistrzostwach OHP w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, które odbyły się w Hali Sportowej w miejscowości Szczawno- Zdrój. Celem organizowanych rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej jako formy aktywnego spędzania czasu wonnego przez młodzież. Organizatorem rozgrywek był Hufiec Pracy w Wałbrzychu. Przedstawiciel Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP we Wrocławiu - Spec. ds. edukacyjno-wychowawczych Pan Piotr Marek serdecznie przywitał wszystkich uczestników i przypomniał o zasadach panujących na boisku. Już po pierwszym gwizdku widać było zaciętą rywalizację oraz ducha walki. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn po 5 uczestników plus 2 rezerwowych.
Podczas gry widać było, że uczestnicy grają fair-play i zwracają się do swoich rywali z szacunkiem. Finalnie wygrała drużyna z HP 1-34 Ziębice. Organizatorzy podziękowali wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w grę oraz za przyjazną atmosferę podczas spotkania. Następnie wszyscy goście, kadra wraz z uczestniczkami zostali zaproszeni na pożywny obiad, po którym reprezentacje rozjechały się do swoich jednostek.

Tekst i zdjęcia : Grzegorz Abrahamik – Komendant HP 1-34 Ziębice

20220504_z1_Drużyna HP 1-34 Ziębice wraz z Komendantem HP Ziębice
20220504_z1_Drużyna HP 1-34 Ziębice wraz z Komendantem HP Ziębice
20220504_z2_Zdobycie I miejsca przez uczestników HP 1 -34 Ziębie
20220504_z2_Zdobycie I miejsca przez uczestników HP 1 -34 Ziębie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.