Światowy Dzień Czekolady w HP Polkowice

W wyjątkowym dniu - Światowym Dniu Czekolady - uczestnicy oraz zaprzyjaźnieni pracodawcy spróbowali przepysznych czekoladek!

Ale to nie wszystko. W czekoladkach ukryta była niespodzianka, przygotowana przez dziewczynki z 1-23 HP Polkowice - wróżba! Nasza akcja okazała się sukcesem, co potwierdziły szerokie uśmiechy podopiecznych. Oprócz zajadania się czekoladowymi przysmakami rozmawialiśmy z młodzieżą na temat ich ulubionych rodzajów czekolad, ale też o historii czekolady. (Ziarno kakaowca trafiło do Europy za sprawą Krzysztofa Kolumba).

W Światowym Dniu Czekolady nie liczyliśmy kalorii. Skupiliśmy się na zaletach, bo chyba każdy zaobserwował, że po zjedzeniu porcji czekolady lepiej się myśli i łatwiej koncentruje. Znikają również objawy zmęczenia i skutki stresu, a nastrój się poprawia. Między innymi dla tych korzyści warto sięgać po czekoladę, która jest nie tylko smaczna ale również bardzo zdrowa!

Opracowanie i zdjęcia: Marzena Both-Borsiak wychowawca 1-23 HP Polkowice

230711 p2230711 p3230711 p4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.