W związku z planowanymi na ten rok kalendarzowy kursami zawodowymi organizowanymi przez Centrum Edukacji i Pracy w Jeleniej Górze, doradca zawodowy oraz pośrednik pracy MCK Mysłakowice odbyli spotkania indywidualne z pełnoletnimi uczestnikami OSiW Mysłakowice. Podczas spotkań doradca zawodowy przedstawiła tematykę zaplanowanych kursów, opowiedziała na czym będą one polegać, ile będą trwać i co każdy z kursów daje uczestnikowi biorącemu w nim udział. Pośrednik pracy, skupiając się na lokalnych ofertach zatrudnienia, oraz na przykładach zeszłorocznych absolwentów, którzy dzięki ukończonym kursom w OHP przyjmowani do pracy byli chętniej i dużo łatwiej znajdowali zatrudnienie, przekonywał, że warto jest skorzystać z możliwości dokształcania się zarówno w obrębie zawodu, którego uczestnicy się aktualnie uczą, ale również innych sferach zawodów najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.Uczestnicy wykazali ogromne zainteresowanie kursami zarówno tymi najbliższymi jak i planowanymi na przyszły rok.

Na zdjęciach: Lucjan Danielewicz- pośrednik pracy, Katarzyna Szatanik- Wontorczyk- doradca zawodowy, uczestniczki OSiW Mysłakowice

Tekst: Katarzyna Szatanik- Wontorczyk- doradca zawodowy

05112021-jg1
05112021-jg1
05112021-jg2
05112021-jg2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.