• Kontrast strony

Dnia 13.04.2023 r. uczestnicy Górowskiego Hufca Pracy stoczyli zażarty bój w układanie słów, czyli grę w scrabble. Jest to wspaniała alternatywa na wspólne spędzanie czasu z rodziną, przyjaciółmi. Na zabawę, odpoczynek, a także rozwijanie nowych umiejętności. Jest to gra wymyślona w 1931 r. i do dnia dzisiejszego cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Pozwala na integrację pokoleniową, ponieważ mogą w nią grać już dzieci, które posiadają umiejętność pisania. Za pomocą gry w scrabble będziemy rozwijać logiczne myślenie, poznawać nowe słowa oraz ich znaczenie. Rozwija również zdolności taktyczne oraz spostrzegawczość, ponieważ skłania nas do dokładniejszego myślenia nad doborem kolejnego słowa, a także do przewidywania ruchów przeciwnika. Jest to również świetna okazja do uczenia zdrowych zasad współzawodnictwa oraz cierpliwości. Rozgrywka obfituje w ogromne emocje, dlatego bez względu na wynik warto grać w SCRABBLE.

Tekst i zdjęcia: Anna Demkowicz – wych. HP Góra Zdjęcia: 1,2,3,4 - Uczestnicy podczas rozgrywek w scrabble.13042023 go113042023 go213042023 go313042023 go4

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.