Rekrutacja do 1-4 HP w Wołowie

Młodzieżowe Centrum Kariery w Wołowie prowadzi działania rekrutacyjno-promocyjne do 1-4 Hufca Pracy w Wołowie na rok szkolny 2023/2024r. Celem działań jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych nowych uczestników. Pracownicy pionu rozwoju zawodowego dostarczyli materiały promocyjno-informacyjne do szkół podstawowych w Powiecie Wołowskim. Dzięki dobrej współpracy z pracodawcami, którzy przyjmują młodzież na praktyczną naukę zawodu, kadra MCK w Wołowie pozostawiła ulotki informacyjne o nowym naborze w zakładach pracy zachęcając młodzież do zapisów w 1-4 HP w Wołowie. Ponadto, działania promocyjne prowadzone są również za pomocą kanałów elektronicznych, m.in. poprzez udostępnianie na facebookowym profilu DDV, Sprawy Wołowa, Portal Wołów materiałów promocyjnych, które mają przybliżyć młodzieży ofertę OHP oraz zachęcić do kontaktu z wybraną jednostką. Mamy nadzieję, że działania podejmowane przez kadrę wpłyną na duże zainteresowanie naszą ofertą. Nasze działania promocyjne kierowane są głównie do młodzieży, która chciałaby zdobyć kwalifikacje zawodowe, aby wejść na rynek pracy i usamodzielnić się. W ofercie przesyłanej do szkół i pracodawców, instytucji zwracamy uwagę na wsparcie na jakie może liczyć uczestnik OHP na drodze do samodzielności i dorosłości oraz pomoc zarówno kadry pedagogicznej , jak i specjalistów pionu rozwoju zawodowego przez cały okres nauki, ale też później, gdy stanie się on absolwentem.

Tekst i zdjęcia : Katarzyna Nowicka – doradca zawodowy Dorota Wójcik – pośrednik pracy

Zdjęcie nr 1. Nabór na rok szkolny 2023-2024 r do 1-4 HP Wołów
Zdjęcie nr 2. Rekrutacja wśród pracodawców do 1-4 HP Wołów
Zdjęcie nr 3. Uczestnik podczas rekrutacji do 1-4 HP w Wołowie na rok szkolny 2023-2024r.

230621 wro1230621 wro2 Rekrutacja wśród pracodawców do 1 4 HP Wołów nr 2230621 wro3 Uczestnik podczas rekrutacji do 1 4 HP w Wołowie na rok szkolny 2023 2024

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.