Dnia 03.11.2021 doradca zawodowy  MCIZ OHP z Jeleniej Górze spotkał się z absolwentem OHP. Spotkanie dotyczyło planowania dalszej swojej kariery zawodowej
i edukacyjnej. Na początku spotkania wypełniono „ankietę – identyfikacja potrzeb klienta”. Miało to na celu wyrażenie własnych poglądów i potrzeb w zakresie pomocy, której  oczekuje od doradcy zawodowego. Pomimo że chłopak już pracuje w wyuczonym zawodzie kucharz,  to jednak chciał zasięgnąć informacji, co do dalszych swoich planów zawodowych. Takie spotkania zapewne pomagają osobom określić własne predyspozycje, mocne i słabe strony, umiejętności. Często rozmowa doradcza ukierunkowuje młodego człowieka, jakie decyzje ma podjąć w dalszym swoim życiu.

Również miłe jest to, że absolwenci odwiedzają nasze jednostki. Szukają wsparcia i pomocy w swoim nie tylko prywatnym życiu, ale również i zawodowym.

Na zdjęciu: doradca zawodowy z absolwentem

Tekst: Dorota Szukiel  – doradca  zawodowy

Zdjęcie: Renata Bech – doradca zawodowy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.