W dniu 24.11.2021 roku doradca zawodowy i pośrednik pracy z MCK Mysłakowice przeprowadzili zajęcia z uczestnikami OSiW Mysłakowice  „Jak wykorzystać social media w rozwoju zawodowym?” Celem zajęć było zapoznanie uczestników ze sposobami komunikowania się z potencjalnymi klientami z wykorzystaniem popularnych w dzisiejszych czasach portali społecznościowych. Podczas burzy mózgów uczestnicy podawali przykłady stron internetowych, których używają na co dzień i zastosowania ich pod względem rozwoju zawodowego.

Padło wiele ciekawych pomysłów na małe biznesy i formę rozreklamowania ich w portalach społecznościowych. Uczestnicy zrozumieli, jak ważne jest dotarcie do jak największej liczby odbiorców z wizerunkiem swojej firmy i jej profilem.

Zajęcia przebiegły w miłej i otwartej atmosferze.

Na zdjęciu: pracownicy MCK Mysłakowice z uczestnikami OSiW Mysłakowice

Tekst: Katarzyna Szatanik- Wontorczyk – doradca zawodowy

Zdjęcie: Lucjan Danielewicz – pośrednik pracy

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.