• Kontrast strony

„Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.” Janusz Korczak

Duzi i mali z niecierpliwością czekali na ten dzień, a uśmiech zagościł już na twarzach dzieci od samego rana. Dzień Dziecka jest szczególnie świętowany przez Hufiec Pracy w Jaworze. Nasi uczestnicy, choć już czują się dorośli, to w dalszym ciągu są dziećmi. Pamiętamy o tym, że obchody tego szczególnego dnia mają zwracać uwagę na prawa dziecka i zapewnienie należytego bezpieczeństwa. Kadra Hufca jak co roku przygotowała dla uczestników słodkie upominki z motywującymi cytatami i złotymi myślami. Młodzież z radością przyjmowała prezenty i odwdzięczała się ciepłym uśmiechem. Niektórzy podzielili się z nami swoimi zdjęciami z dzieciństwa, z których powstał kolaż. W przededniu egzaminów zawodowych życzyliśmy młodzieży z klas III Szkoły Branżowej powodzenia podczas etapu teoretycznego i praktycznego, odważnych marzeń, wielu powodów do radości oraz sukcesów we wkraczaniu w dorosłe zawodowe życie. Podczas spotkań z młodzieżą wręczono nagrody za udział w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Dzień Dziecka świętem radości – sfotografuj radość.”

Tekst/ zdjęcia: Jagoda Karpiejczyk – starszy wychowawca 1-21 OHP w Jaworze

Zdjęcia – kolaż z obchodów Dnia Dziecka

zdjęcie nr 1 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 1 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 2 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 2 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 3 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 3 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 6 dzień dziecka 2022
zdjęcie nr 6 dzień dziecka 2022

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.