W ostatnim tygodniu Przemkowski  Hufiec Pracy odwiedzany był przez Absolwentów naszej jednostki. Z uwagi na panujące obostrzenia związane z pandemią Covid-19, spotkania odbywały w się w małych grupkach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Były to dni wspomnień i rozmów   o „starych, dobrych czasach” kiedy to obecni absolwenci byli jeszcze uczestnikami OHP. Podczas swobodnych rozmów młodzież dzieliła się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Absolwenci chętnie opowiadali również o swojej obecnej sytuacji zawodowej i osobistej. Rozmowy toczyły się  w sympatycznej atmosferze. Byli uczestnicy chętnie przeglądali kronikę Hufca oraz wspominali miłe chwile spędzone w naszej jednostce. Dużo naszych byłych uczestników  wyjechało za granicę do pracy, zmieniło miejsce zamieszkania lub są zaganiani w codziennym życiu. Na spotkaniach panowała miła i przyjazna atmosfera. Czas w tak miłym gronie mijał bardzo szybko. Wspólne oglądanie zdjęć i filmików z minionych lat przedstawionych w formie prezentacji było bardzo ważnym elementem spotkania.  Nasi absolwenci uzyskali informacje odnośnie ofert jakie Hufiec Pracy ma do zaproponowania, a my otrzymaliśmy cenne informacje w postaci wypełnionych ankiet. Wszystkim naszym absolwentom życzymy realizacji marzeń i sukcesów w dalszej drodze. Mamy nadzieję że już niedługo będziemy mogli się spotkać w większym gronie.

Opracowanie. Danuta Ługowik-wychowawca 1-13 HP Przemków

Zdjęcia:  Małgorzata Basałyga –st. wychowawca 1-13 HP Przemków

Zdjęcia: Absolwenci podczas odwiedzin w Hufcu Pracy w Przemkowie.

zdj.1 (00000003)
zdj.1 (00000003)
zdj.2
zdj.2

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.