• Kontrast strony

Dnia 23.05.2022 Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze uczestniczyło w Powiatowych Targach Pracy w Kamiennej Górze. Organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze. W Targach udział wzięli zaproszeni wystawcy oraz pracodawcy z rejonu Kamiennej Góry oraz Jeleniej Góry. Targi otworzył Starosta Powiatu Kamiennogórskiego oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kamiennej Górze, którzy wspólnie przywitali zaproszonych gości. Na Targach gościła również Wiceminister Edukacji Marzena Machałek. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Młodzież miała okazję zapoznać się z zaprezentowanymi ofertami pracy oraz z oczekiwaniami i wymaganiami, jakie stawiają przed potencjalnymi kandydatami do pracy miejscowi pracodawcy. Młodzież mogła zapoznać się nie tylko ze specyfiką konkretnych zawodów, ale też ofertą edukacyjną kamiennogórskich szkół. Wszyscy zainteresowani mogli też porozmawiać z doradcą zawodowym m.in. o wyborze przyszłego zawodu, dalszej edukacji, pośrednikiem pracy. Prowadzono akcję informacyjną, promocyjną sieci i usługi EURES oraz ECAM. Uczestnicy korzystali z naszych materiałów informacyjnych i zostali zaproszeni do odwiedzenia naszej jednostki. Stoisko OHP odwiedziła Pani Wiceminister edukacji, która była zainteresowana działaniami, jakie realizują nasze jednostki. Targi przebiegały w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy zainteresowani uzyskali potrzebne im informacje.

Tekst: Aleksandra Dominiak
Zdjęcia: Dorota Szukiel

20220524_Pani Minister z Dyrektorem
20220524_Pani Minister z Dyrektorem
20220524_Stoisko Centrum
20220524_Stoisko Centrum

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.