• Kontrast strony

Krew to najcenniejszy dar, jaki można przekazać drugiemu człowiekowi. Wiedzą o tym dobrze także uczestnicy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku. Wychowawcy wielokrotnie prowadzili zajęcia uświadamiające uczestników o istotnej roli dzielenia się tym nieocenionym darem.

Młodzież słupskiego hufca chętnie zdecydowała się na ten szlachetny czyn jakim jest oddanie krwi. Trzeba być człowiekiem z otwartym sercem, żeby, nie oczekując żadnych profitów, honorowo oddawać krew i nieść pomoc osobom, które tej krwi potrzebują.

Krwi nie da się kupić, to banalne powiedzenie, ale jakże prawdziwe. Medycyna cały czas się rozwija, sprzęt jest coraz doskonalszy, a jednak krwi nie da się wyprodukować, jest niezastąpionym lekiem, który nosimy w sobie.

Dlatego z wielką ochotą uczestnicy 11-23 Hufca Pracy w Słupsku dzielą się tym lekiem, tym darem życia z osobami, które są w potrzebie.

Krew ratuje życie (1)
Krew ratuje życie (1)
Krew ratuje życie (2)
Krew ratuje życie (2)

Autor tekstu: Kamila Głowala / Ewelina Ślusarczyk

Autor zdjęć: Dagmara Krasnodębska

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce prywatności. Dowiedz się więcej.