OHP na pikniku

Przedstawiciele Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ostrołęce (Mazowiecka WK) wzięli udział 6 sierpnia w piątej edycji Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości „Arkadia” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce.

Celem wydarzenia, którego program obfitował w wiele atrakcji, była promocja zdrowego stylu życia, zachęcenie uczestników do aktywnego, rodzinnego i przyjemnego spędzania czasu. Ostrołęckie Centrum przygotowało stoisko z materiałami informacyjno-promocyjnymi, przy którym porad zawodowych udzielała doradca zawodowy z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej Agnieszka Fąk-Mróz. Uczestnicy pikniku mogli także wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach zawodowych, które prowadziła specjalista do spraw rozwoju zawodowego Justyna Reszczyńska.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak również w tym roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, a stoisko OHP nie narzekało na brak odwiedzających, którzy najczęściej pytali o bezpłatne kursy zawodowe. Odwiedził je również Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.