Wyróżnienie w przeglądzie

Uczestnik Hufca Pracy w Zambrowie (Podlaska WK) Karol Wnorowski został wyróżniony w IV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek odbywającym się pod patronatem Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rozwoju i Edukacji Rozwoju i Edukacji Osób Niepełnosprawnych „Naprzeciw”.

Przegląd odbył się 15 stycznia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu. Gościem specjalnym, a równocześnie przewodniczącym komisji był Waldemar Bączyk, który uczy śpiewu w Studium Wokalno-Aktorskim im. Danuty Baduszkowej w Gdyni.

Na scenie zaprezentowało się 23 wokalistów, którzy rywalizowali w kilku kategoriach: rodzina, przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych klas I-III oraz IV-VIII, szkoły ponadpodstawowe i dorośli, a także o uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Za wykonanie pastorałki pt. „Noel” Karol Wnorowski otrzymał wyróżnienie w kategorii szkoły ponadpodstawowe i dorośli. Warto przypomnieć, że zdobył on również drugie miejsce w odbywającym się w listopadzie 2019 r. Wojewódzkim konkursie „Andrzejkowe karaoke”. Ponadto wspólnie z koleżanką z hufca Klaudią Orzechowską zostali wyróżnieni podczas XX Festiwalu Piosenki Świątecznej pt. „Niech gwiazdka cały rok trwa” organizowanym przez zambrowski MOK w grudniu 2019 r.

 

Foto: zambrowiacy.pl