Komendant Główny OHP w Szczecinie

Komendant Główny OHP Marek Surmacz wraz ze swoim zastępcą Renatą Wicha przebywał 15 listopada z wizytą w Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Szczecinie.

Tematem spotkania było omówienie propozycji planowanych zmian w OHP, szczególnie w zakresie poszerzenia działalności, jak również zapoznanie się z bieżącymi sprawami. Komendant Główny OHP Marek Surmacz podkreślił wolę wspierania działań OHP ze strony Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w tym osobiście przez Panią Minister Elżbietę Rafalską. Ważną częścią wizyty było przedstawienie stanu realizacji przez Zachodniopomorską WK unijnych projektów „Akcja Aktywizacja – YEI” oraz „Obudź swój potencjał – YEI”.

Kierownictwo Komendy Głównej OHP udało się z też wizytacją do Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Rowie/Trzcińsku-Zdroju, gdzie spotkało się z jego kadrą i wychowankami.


Na zdjęciu od lewej: zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP Wioletta Wiercimak, zastępca Komendanta Głównego OHP Renata Wicha, Komendant Główny OHP Marek Surmacz, Wojewódzki Komendant OHP Tomasz Namieciński podczas spotkania z pracownikami Zachodniopomorskiej WK w Szczecinie.