Turniej Piłki Nożnej

O Puchar Wojewódzkiego Komendanta Pomorskiej WK OHP rywalizowała młodzież podczas odbywającego się 18 września na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni I Wojewódzkiego Turnieju Piłki Nożnej.

O najwyższe miejsce na podium ubiegały się reprezentacje wszystkich jednostek OHP z województwa pomorskiego. W wyniku zaciętej, ale zgodnej z zasadami fair play gry, triumfatorem turnieju została drużyna z 11-18 Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim. Drugie miejsce wywalczyła ekipa z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Tczewie, a na miejscu trzecim uplasowali się piłkarze z 11-4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim.

Zwycięzcy otrzymali puchary, medale i nagrody ufundowane przez Pomorską WK. Wszystkie drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz gadżety przygotowane przez Wydział Promocji Gdyńskiego Centrum Sportu.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, natomiast organizatorem turnieju był 11-12 Hufiec Pracy w Gdyni przy współpracy z Pomorską WK, Młodzieżowym Centrum Kariery w Gdyni oraz Gdyńskim Centrum Sportu.