Planują karierę

Zachodniopomorska WK OHP w Szczecinie zorganizowała konkurs pn. „www.dokariery.pl czyli potencjał szanuj – karierę planuj”.

Zadaniem jego uczestników było stworzenie plakatu, rysunku, infografiki, komiksu, prezentacji multimedialnej lub rymowanki promującej portal www.dokariery.pl. Ocenie podlegało nawiązanie do tematyki zawartej na portalu www.dokariery.pl oraz adekwatność i oryginalność pracy.

11 października czteroosobowa komisja pod przewodnictwem dyrektora Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Szczecinie oceniła przesłane prace i wyłoniła laureatów konkursu. Zwycięzcą został Adrian Domżalski ze Świnoujścia (jego praca na zdjęciu u góry), drugie miejsce zajęła Dominika Gos z Kołobrzegu (jej praca na zdjęciu obok; poniżej po lewej podczas odbioru nagrody), natomiast Grzegorz Leuta z Białogardu i Magdalena Wróbel ze Złocieńca (poniżej na zdjęciu po prawej) zdobyli ex aequo miejsce trzecie.

Uroczystość wręczenia nagród przez Wojewódzkiego Komendanta OHP w Szczecinie Tomasza Namiecińskiego odbyła się 30 października w siedzibie Zachodniopomorskiej WK.