Zaproszeni na Dzień Otwarty

8 marca krakowskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży uczestniczyło w Dniu Otwartym Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Wydarzenie, które organizowane jest corocznie zgromadziło uczniów klas maturalnych, pedagogów oraz studentów.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się od przywitania uczestników przez Rektora Szkoły prof. dr. hab. inż. Włodzimierza Roszczynialskiego. Przedstawił zgromadzonej młodzieży oraz pedagogom ofertę edukacyjną uczelni, zaprosił również do udziału w zajęciach warsztatowych i seminariach odbywających się w czasie dnia otwartego.

W związku z wieloletnią współpracą z uczelnią w Dniu Otwartym uczestniczył Wojewódzki Komendant Krzysztof Świerczek, a CEiPM w Krakowie miało możliwość przedstawienia swojej oferty w zakresie pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego oraz szkoleń. Studenci oraz młodzież podczas licznych rozmów z pośrednikiem pracy oraz specjalistą ds. rozwoju zawodowego uzyskali informację o aktualnej sytuacji na rynku pracy. Wszyscy zainteresowani działalnością małopolskich OHP otrzymali dodatkowo materiały informacyjne.