Wojewódzkie Zawody Sportowe OHP w Radzyniu Podlaskim

Komenda Główna | Lubelska

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Radzyniu Podlaskim 15 września odbyły się Wojewódzkie Zawody Sportowe Ochotniczych Hufców Pracy. Młodzież z jedenastu jednostek Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy OHP rywalizowała w kategoriach indywidualnych i drużynowych.

Wychowankowie próbowali swoich sił na torze przeszkód, w biegu na 100 i 200 m, rzucie piłką palantową, skoku w dal z rozbiegu oraz z miejsca, rzucie piłką lekarską, zespołowym przeciąganiu liny oraz strzelaniu z wiatrówki.

Impreza przyczyniła się do promowania sportu oraz aktywnego stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem lekkoatletyki.

Sportowa  rywalizacja przebiegała w przyjaznej, radosnej atmosferze. Młodzież wykazała się dużym zaangażowaniem. Mimo złych prognoz pogoda dopisała. W  organizację zawodów zaangażowani byli pracownicy ośrodka oraz doradca zawodowy i pośrednik pracy.

Po podsumowaniu sportowych zmagań komisja sędziowska wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Hufiec Pracy w Lublinie

II miejsce – OSiW w Zamościu

III miejsce – OSiW w Radzyniu Podlaskim

Powyższe drużyny otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, które wręczali kierownik OSiW w Radzyniu Podlaskim Sławomir Kalicki i przedstawiciel Lubelskiej WK OHP Marta Sterlus. Zwycięskiej drużynie gratulujemy i życzymy najwyższego miejsca na podium w Ogólnopolskich Zawodach Sportowych OHP w Pleszewie.

Małgorzata Borkowska, Marcin Ratajczyk

eures2
eures2
eures2

Aktualności Komedy Głównej

Strzelali w „10”

Strzelali w „10”

Młodzież z mazowieckich jednostek wychowawczo – opiekuńczych wraz z kadrą pedagogiczną wzięła...

Language
Skip to content