OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

TARGI PRACY W GDAŃSKUImpreza odbyła się w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gdańsku.

 

26 maja Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Gdańsku zorganizowało Targi Pracy.

Założeniem targów, które odbyły się w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Gdańsku, była prezentacja możliwości wsparcia, jakie jest oferowane młodzieży oraz dorosłym poszukującym pracy w celu efektywnego budowania własnej drogi edukacyjnej i zawodowej. Impreza była okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu osób bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami. W części wystawienniczej umieszczone były stoiska wystawowe, gdzie prezentowali się pracodawcy, jednostki szkoleniowe, agencje pośrednictwa pracy oraz powiatowe urzędy pracy. Zaproszeni pracodawcy zaoferowali ponad 1500 miejsc pracy.

Młodzieżowe Biura Pracy OHP z województwa pomorskiego przygotowały oferty pracy krótkoterminowej, sezonowej oraz stałej w kraju i za granicą. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się oferty zatrudnienia w branżach administracyjno-biurowej, handlowej, stoczniowej oraz gastronomii i hotelarstwie.

 

Targi Pracy otworzył Wojewódzki Komendant OHP Jarosław Gołąbek (pierwszy z prawej).

 

Podczas Targów odbyły się również zajęcia prowadzone przez doradców zawodowych Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej i liderów Klubu Pracy z zakresu przygotowania do wejścia na rynek pracy i możliwości uzyskania nowego zatrudnienia. Uczestnicy zajęć poznali metody i techniki poruszania się po rynku pracy, a także zasady obowiązujące podczas spotkania z pracodawcą. Pod okiem doradców zawodowych mieli okazję sporządzić dokumenty aplikacyjne, które mogli złożyć u pracodawców obecnych na Targach.


Zaproszeni pracodawcy zaoferowali ponad 1500 miejsc pracy.

 

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012