OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

KURS W PRZEMYŚLU


Zajęcia z obsługi kasy fiskalnej prowadzi wykładowca Krzysztof Zaleski.

 

Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Przemyślu zorganizował w dniach 20 i 21 czerwca kurs obsługi kas fiskalnych dla dziesięcioosobowej grupy osób bezrobotnych.

Program kursu obejmował: zasady stosowania kas fiskalnych, obowiązki osób obsługujących urządzenia fiskalne, budowę i opis funkcji kas i drukarek fiskalnych, sprzedaż towarów według numerów cennika, sprzedaż towarów z otwartą ceną, przyjmowanie płatności, wydawanie reszty, kasowanie pozycji sprzedaży oraz raporty fiskalne i niefiskalne. Zdobyta wiedza i umiejętności praktyczne pozwolą uczestnikom podjąć pracę na stanowisku sprzedawcy.

Młodzi ludzie skorzystali również z porad doradcy zawodowego Doroty Markowskiej-Słysz, która przedstawiła teorie osobowości wg J. Hollanda oraz zakres działalności Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Przemyślu. Dodatkowo osoby zainteresowane ofertami pracy krajowej i zagranicznej wypełniły stosowne dokumenty uprawniające do korzystania z ofert OHP.

Na zakończenie kursu odbył się egzamin z obsługi kasy fiskalnej, który wszyscy uczestnicy zaliczyli pozytywnie i każdy otrzymał zaświadczenie uprawniające do pracy w charakterze sprzedawcy.

drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012