OHP LogoOCHOTNICZE HUFCE PRACY
 
obrazek
Aktualności Komunikaty Przetargi Licytacje Kontakt

EDUKACYJNA GIEŁDA W KOLNIEMłodzież podczas zwiedzania stoisk wystawienniczych.
 

18 kwietnia w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie odbyła się Edukacyjna Giełda dla gimnazjalistów zorganizowana w ramach ogólnopolskiego unijnego projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”.

Organizatorem spotkania było Młodzieżowe Centrum Kariery i Punkt Pośrednictwa Pracy w Kolnie, a współorganizatorem Gimnazjum im. Jana Pawła II. Patronat lokalny nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Kolna Andrzej Duda. Z kolei patronat medialny nad imprezą objęło Radio „Nadzieja”. W spotkaniu wzięło udział 11 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu kolneńskiego, łomżyńskiego, hajnowskiego, ostrołęckiego oraz miejscowy Hufiec Pracy. Odbiorcami była młodzież gimnazjalna z Zabiela, Stawisk i Kolna.

Na Edukacyjnej Giełdzie dla gimnazjalistów nie zabrakło również władz samorządowych, parlamentarzystów i dyrektorów, wśród których znaleźli się m.in.: poseł Kazimierz Gwiazdowski, Burmistrz Kolna Andrzej Duda, z-ca Wojewódzkiego Komendanta OHP Jerzy Sołdatow, z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie Sylwester Chojnowski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży Henryk Stanisław Krajewski, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie Eugeniusz Gromadzki, z-ca dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Kolnie Anna Wieteska, dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kolnie Halina Małż, pedagodzy oraz nauczyciele szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

Przy stoisku OHP.
 

Podczas giełdy przyszli absolwenci szkół gimnazjalnych mieli możliwość wybrania dalszej drogi edukacji. W trakcie jej trwania uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną oraz kryteriami przyjęć kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2011/2012. Ponadto odwiedzający mogli posłuchać kapeli rockowej z I Liceum Ogólnokształcącego w Kolnie.
Zaproszeni goście: (od prawej) poseł Kazimierz Gwiazdowski, dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Łomży Henryk Stanisław Krajewski, z-ca Wojewódzkiego Komendanta OHP Jerzy Sołdatow, z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie Sylwester Chojnowski, (w drugim rzędzie, od prawej) z-ca dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Kolnie Anna Wieteska, dyrektor Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Kolnie Halina Małż.

 


 


 
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.drukuj stronę

KOMENDA GŁÓWNA
ul. Tamka 1, 00-349 Warszawa
tel. 22 862-64-36, 578-47-01/02
fax 22 578-47-47
e-mail: komendaglownaohp@ohp.pl


BIP


Informacje o OHP
Gwarancje dla młodzieży
Programy i projekty UE
Inne serwisy
Na skróty - linki
Stronę przygotowuje Zespół prasowy KG OHP. Copyright 2012